لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران|tub
زمینه کاری تخلیه چاه, لوله بازکنی, 09127039952 ,حفاری چاه نو, ترمیم چاه کهنه, طوقه چینی, لوله کشی اب و فاضلاب, تعمیرات توالت فرنگی

کلاهبرداری لوله بازکنی

کلاهبرداری به روش مرگ لوله بازکن!!! این روش بسیار بی رحمانه بوده و متاسفانه گاها گزارش های آن به گوش می رسد که برخی افراد کلاهبردار با اعلام اینکه چاه پر شده است و باید تخلیه گردد، با ماشین مخصوص تخلیه چاه اقدام به باز کردن چاه می کنند و در نهایت با اعلام اینکه مقدار فاضلاب چاه زیاد بوده، هزینه هنگفتی بابت تخلیه چاه دریافت می کنند که اگر این هزینه قابل قبول بوده که هزینه را دریافت کرده و رفته.

کلاهبرداری به روش مرگ لوله بازکن

 کلاهبرداری لوله بازکنی

ولی زمانیکه هزینه به نظر آنها کافی نیست ترفند بی رحمانه ای را پیش می گیرند در این روش افراد سودجو یک نفر از بین خودشان را به بهانه لایروبی چاه به داخل فرستاده تا رسوب زدایی چاه را انجام دهد، بعد از گذشت مدتی در ظاهر نشان می دهند که اتفاقی افتاده و شخص مورد نظر که در داخل چاه رفته است دچار حادثه شده است، مثلا گازهای سمی داخل چاه این فرد را خفه کرده است.

شرکت تخلیه چاه را بهتر بشناسیم.

سپس یک نفر به داخل چاه رفته و مثلا جسد وی را بیرون می کشد که در این زمان شما را تهدید به شکایت می کنند و شما هم چون کار را بیمه نکرده اید، بسیار نگران می شوید. در این زمان پیشنهاد درخواست مبلغی بابت حق السکوت از شما می کنند که متاسفانه خیلی از افراد در این مرحله گول خورده و با پرداخت مبلغی به این افراد کلاهبردار سعی در اتمام قضیه می کنند.

تخریب سیستم لوله کشی

این روش ترکیبی از حقه ی کثیف اعلام قیمت اولیه ی بسیار پایین با یک کلک جدید است! در این روش، ابتدا به ساکن اجرت انجام کار به شکل بسیار پایین اعلام می شود اما از آن جا که این مبلغ اعلام شده، تنها در حد هزینه ی ایاب و ذهاب بوده است و هیچ توجیه و سود اقتصادی ای برای لوله بازکن نداشته است، لوله بازکنی مربوطه در صدد آن بر می آید تا به شکل دیگری، این سود را به دست بیاورد.

در رایج ترین حالت، لوله بازکن پس از ورود به محل مشتری و شروع کار، مدتی به بهانه های واهی خودش را مشغول به کار نشان می دهد و پس از مدتی، با حالتی نگران و مضطرب به کارفرما اعلام می کند که مشکل سیستم لوله کشی بسیار زیاد است و سیستم دچار تخریب شده است و نیاز به کنده کاری و تعویض سیستم لوله ها و … است.

اما در حقیقت ماجرا، شخص مربوطه با ایجاد عمدی تخریب در سیستم لوله کشی آب و فاضلاب، برای کارفرما هزینه ای چندین برابر را تراشیده است. در حالی که اگر از همان ابتدا مبلغ واقعی اجرت انجام کار به مشتری گفته می شد، مشتری با هزینه و زمانی بسیار کمتر، مشکلش حل می شد. در این روش نیز، ابزار اصلی چاه بازکن کلاه بردار، فریب مشتری با تطمیع قیمت بسیار پایین است.

Share

You may also like...

2 Responses

  1. هالو گفت:

    باسلام. به لوله بارکنی زنگ زدم یک فنر انداخت ۴ لیتر مایع نانو رزینگ به گفته خودش ریخت بازبان بازی کولی بازی وسمج بازی مبلغ ۸۰۰هزارتوی ازمن گرفت نمیتوانم بجا شکایت کنم تا رسیدگی کنند لطفا راهنمایی بفرمایید. باتشکر

    • tubopener1 گفت:

      برو سمت پل چوبی یه خیابان هستش لوازم یخچال زیاد میفروشن وسطاش یه ساختمان تابلوش نوشته اتحادیه اهنگران ببین چه کار میکنن

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127039952