لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران|tub
زمینه کاری تخلیه چاه, لوله بازکنی, 09127039952 ,حفاری چاه نو, ترمیم چاه کهنه, طوقه چینی, لوله کشی اب و فاضلاب, تعمیرات توالت فرنگی

تخلیه چاه فاضلاب

تخلیه چاه فاضلاب : خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه زمانی پیشرو در ارایه تخلیه چاه فوری فاضلاب شهر تهران می باشد . زمانی که سیستم فاضلاب نبود چاه فاضلاب در بیرون خانه حفر میشد تا حمل محتویات آن میسر شود اصفهانی ها به اين چاه مستراح میگفتند و اشخاصی که به تخلیه چاه میپرداختن را پیت چی میگفتند . در واقع تخلیه چاه یکی از اورژانسی ترین خدمات شهری است که باید در سریعترین زمان ممکن انجام شود . سپتیک تانک، چاه جذبی، استخر از پمپ مجزا مخصوص نوع تخلیه  از ابزاالاتی است که برای اطمینان شهروندان باید مورد استفاده قرار گیرد.

تخلیه چاه فاضلاب تهران

تخلیه چاه فاضلاب

شهر تهران با توجه به گستردگی که دارد فاضلابش هنوز یکی از مشکلاتش بشمار می رود که اخیرا برای فاضلاب آن طرحی پیاده شده ولی هنوز در خیلی از مناظق این لوله کشی فاضلاب شهری براه نیفتاده و چاه ها هنوز نقش پررنگی را در سلامت زندگی شهری دارند.

اگر شما هم در یکی از این مناطق تهران هستید که چاهتان دچار مشکل شده در اسرع وقت با شماره پشتیبانی سایت تخلیه چاه تهران تماس بگیرید.09127039952

پس از بازدید از چاه شما و بررسی مشکلات آن ، قیمت نهایی کار به شما اطلاع رسانی می شود و سپس مراحل بعدی انجام می شود.

تخلیــــه چاه فاضلاب به روش مدرن

برای تخلیه چاه فاضلاب از پمپ لجن کش و لجن خوردکن مختص چاه فاضلاب استفاده میشود. بدین صورت که بعد از باز کردن درب چاه پمپ به وسیله طناب به ته چاه هدایت می شود. و شلنگ برزنتی پمپ به تانکر تخلیه وصل می شود و کار تخلیه انجام می شود.

در رستوران ها و اماکن عمومی که غلظت لجن بالا می باشد. برای تخلیه بهتر از پمپ مکنده و ساکشن استفاده میشود. پمپ مکنده بر اساس خلاء تانکر کار می کند. کارایی بهتری در لجن صفت دارد.

نحوه عملکرد کامیون های وکیوم

کامیون وکیوم یا تانکر خلاء یک کامیون مخزن است که دارای پمپ و مخزن است. این پمپ به گونه ای طراحی شده است که مایعات ، لجن ها ، دوغاب و غیره را از مکانی (اغلب زیرزمینی) داخل مخزن کامیون مکیده است. هدف این است که امکان انتقال مواد مایع از طریق جاده به مکان دیگری فراهم شود. کامیون های وکیوم مواد جمع آوری شده را به یک محل تصفیه یا دفع ، به عنوان مثال تصفیه خانه فاضلاب انتقال می دهند.

ماده متداول برای حمل و نقل ، آبگیری (یا به طور گسترده تر: لجن مدفوع) است که خروجی انسان مخلوط با آب است ، به عنوان مثال. از مخازن سپتیک و سنگ فرشهای گودال). آنها همچنین لجن فاضلاب ، مایعات صنعتی یا دوغاب از زباله های حیوانات را از تأسیسات دام با قلم ها منتقل می کنند.


کامیون های وکیوم در صنعت نفت ، برای تمیز کردن مخازن و ریخته گری ها مورد استفاده قرار می گیرند. آنها همچنین بخش مهمی از حفاری چاه های نفت و گاز طبیعی هستند ، زیرا در محل حفاری قرار دارند. از کامیون های خلاء برای از بین بردن گل حفاری ، قلمه های حفاری ، سیمان ، ریخت و پاش و از بین بردن آب شور از مخازن تولید استفاده می شود. آنها این کار را در چاله های ریخته گری ، کارخانه های تصفیه خانه یا در سطوح مطمئن در مزارع مزرعه گسترش می دهند.

Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127039952