لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران|tub
زمینه کاری تخلیه چاه, لوله بازکنی, 09127039952 ,حفاری چاه نو, ترمیم چاه کهنه, طوقه چینی, لوله کشی اب و فاضلاب, تعمیرات توالت فرنگی

روش های لوله بازکنی

روش های لوله بازکنی را می شناسید؟ شرکت لوله بازکنی زمانی با بهره گیری از نیرو و ابزاالات لوله بازکنی و تخلیه چاه مدرن پیشگام در ارایه این خدمات در تمام مناطق تهران از غرب تا شرق و از جنوب تا شمال می باشد.

روش های لوله بازکنی

روش های لوله بازکنی
روش های لوله بازکنی

روش اول : محلول های اسیدی لوله بازکن

اگر لوله گرفتگی را در منزلتان تجربه کردید حتما به این گزینه فکر کردید و شاید آنرا امتحان کرده باشید. اما در مواقعی این کار برایتان مفید بوده و در بسیاری از موارد هم نه. در واقع محلول های اسیدی بسته به قدرت و میزان نفوذی که دارند دارای برندهای متفاوتی هستند اما سوای این میزان اثربخشی اینها مربوط به نوع جرم و موانع گیر کرده در لوله هم بر می گردد. اگر جسم فیزیکی بنا بدلایلی در لوله گیر کند خب این راه موثر نخواهد بود کما آنکه ما تجربه های مختلفی را در این راستا داشته ایم. البته این ساده ترین روش ممکن است ولی باید مواظب محلول های اسیدی و شمیایی بود که دارای عوارض هم هستند بخصوص اگر در محیط خانه به نوعی استشماع شوند.

روش دوم : فنر زدن

یکی از ابزارآلات اصلی لوله بازکن هاست . در واقع این وسیله خیلی به کمک لوله بازکن می اید این ین وسیله مفید و پیشرفته شامل فنر و سر فنرهای مخصوصی است که هر کدام کار خاصی را انجام می‌دهد که در فرایند لوله بازکنی تهران توسط متخصصین باید به شیوه درستی مورد استفاده قرار گیرد، وگرنه می‌تواند خود موجب آسیب به لوله فاضلاب شود.

معمولاً مأموران لوله بازکن برای رفع گرفتگی چاه دستشویی از فنر جداگانه و برای سایر لوله و چاه‌ها از فنرهای جداگانه استفاده می‌کنند تا رعایت بهداشت لحاظ شود.

سر فنرها با چرخش و حرکت به جلو در طول لوله فاضلاب به محل گرفتگی می‌رسند و آن را به راحتی از سر راه برمی‌دارند.

روش سوم : ریشه یابی

در واقع در این روش تمام حالتهای ممکن در نظر گرفته می شود و عاقلانه ترین کار همین است که ابتدا این روش بکار گرفته شود بعد سراغ بقیه مراحل رفت . خانمی از آموزشگاه آرایشگری زنگ زده و می گوید ” اقا اب سینک آشپزخانه و دستشویی و توالت مشکل دارند” خب بررسی انجام می شود که ایا این دو لوله مسیر یکسانی دارند یا نه . در هر صورت در این حالت اصلا ممکن است لوله گرفتگی نباشد و چاه پر شده باشد که نیاز به تخلیه چاه است.

و موارد بسیار دیگری از این قبیل که باید کاملا توسط متخصص بررسی شود و سپس اقدامات لازم انجام شود. بعضی وفتها هم بخصوص در آشپزخانه با باز کردن لوله های زیر سینگ و تمیز کردن آنها ، مشکل لوله بازکنی کاملا حل می شود.

Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127039952