لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران|tub
زمینه کاری تخلیه چاه, لوله بازکنی, 09127039952 ,حفاری چاه نو, ترمیم چاه کهنه, طوقه چینی, لوله کشی اب و فاضلاب, تعمیرات توالت فرنگی

قویترین محلول لوله بازکن

برخی از گرفتگی های لوله توسط محلول لوله بازکن باز می شود اما قویترین محلول لوله بازکن کدام است ؟ آیا استفاده از هر نوع محلول لوله بازکنی مجاز می باشد یا نه؟

قویترین محلول لوله بازکن یا بهترین ؟

قویترین محلول لوله بازکن
قویترین محلول لوله بازکن

لوله کشی در ساختمانها به گونه ای انجام می شود که در نهایت به چاه فاضلاب ختم می شود. معمولا گرفتگی لوله فاضلاب با استفاده از محلول های لوله بازکن به آسانی باز می شود. گرفتگی های لوله ممکن است در قسمتهای مختلف سیستم لوله کشی ساختمان رخ دهد. مانند لوله های آشپزخانه ، حمام و توالت و …برای آنکه از محلول مناسب لوله استفاده کنید باید بدانید که لوله ها از چه جنسی هستند . لوله های چدنی یا پلاستیک فشرده ؟

معمولا ساختمانهای قدیمی جنس لوله هایشان از چدن است . اگر هم که خیلی قدیمی باشد باید احتیاط بیشتری در بکارگیری محلول کرد. زیرا که استفاده از محلول های اسیدی قوی ، چدن را از بین می برد و ممکن است که به لوله های ساختمان اسیب جدی بزند . برای این لوله های بهترین محلول ، محلول های رقیق لوله بازکنی هستند.

محلول لوله بازکنی خانگی

قویترین محلول لوله بازکن
قویترین محلول لوله بازکن

محلول سرکه و جوش شیرین از قدیم برای لوله بازکنی استفاده می شده . در واقع سرکه ، حکم اسید را دارد که با اضافه شدن جوش شیرین بعنوان لوله بازکن از ان استفاده خانگی می شود. البته این اضافه شدن نباید در بیرون لوله انجام شود که بسیار خطرناک است. یعنی باید جدا جدا اینکار انجام شود. سعنی سرکه جداگانه در لوله گرفته ریخته شود و سپس جوش شیرین بصورت جدا ریخته شود . پس از ریختن تمام منفذهای لوله را کاملا باید بپوشانید تا انشعاب گاز حاصل از ترکیب سرکه و جوش شیرین به مشامتان نخورد که بسیار مخرب می باشد. پس از یک رب تا بیست دقیقه می توانید درب و پوشش لوله رو بردارید و در حود چند لیتر آب داغ به لوله اضافه کنید تا اثر قوی ترین محلول لوله بازکنی خانگی را مشاهده کنید. اگر محلولتان کار ساز نشد می توانید این حرکت را دوباره تکرار کنید. معمولا گرفتگی ها خانگی بر اثر جرم و … با این روش باز می شوند مگر آنکه در محل های و پیچ های لوله باشند که به آن گلوگاه می گویند. اگر هم به چنین مشکلی برخورد کردید باید از یک لوله بازکنی ماهر و خبره کمک بگیرید.

محلول لوله بازکن یا فنر لوله بازکنی ها؟

لوله بازکنی ها معمولا از فنر استفاده می کنند که برایشان یک وسیله حرفه ای است . محلول های اگر اسید قوی باشند لوله های چدنی را در عین لایه روبی از بین خواهند برد. اما فنر ها بدون اسیب زدن به لوله ها این عمل را انجام می دهند.  لوله های چدنی پس از مدتی رسوب می کنند و این رسوبات موجب نازک شدن لوله و در نتیجه گرفتگی آن می شود. اما استفاده ی زیاد از محلول های قوی لوله بازکنی سبب پوسیدگی لوله می شوند. از جمله دستگاه هایی که برای رفع رسوبات لوله های چدنی توسط لوله بازکن مورد استفاده قرار می گیرد دستگاه فنر برقی می باشد. این دستگاه آسیبی به لوله ها نمی رساند  به خوبی می تواند لوله را لایروبی نماید.

یکی از محلول های خوب لوله بازکن

 یک جایگزین اسید است که عاری از بخارات و بوی نامطبوع می باشد. pancher با حل کردن (شکستن پیوند بین مولکولی) پیوند یونی در داخل سیمان، آن را حل کرده و سیمان یا بتن را از روی هر سطح بر میدارد، تبادل یونی استفاده شده در این محصول برای اولین بار در صنعت بکار گرفته شده است.
pancherحاوی اسیدهای موریاتیک، هیدروکلریک، سولفوریک و یا فسفریک نمی باشد.

 • موارد کاربرد :
 • ۱ – تمیز کردن سطوح تراک میکسر از بتن “عملکرد تضمینی”
 • ۲- جداسازی بتن از سطح قالب بتن “عملکرد تضمینی”
 • ۳ – شستشوی ابزار آلات که بتن به آن چسبیده “عملکرد تضمینی”
 • ۴ – تمیز کردن بتن از کلیه سطوح کاشی وسرامیک و……  “عملکرد تضمینی”
 • ۵-باز کردن لوله هایی که با بتون و سیمان پر شده است “عملکرد تضمینی”
 • ۶- خورنده ساروج های توسی,مشکی,سفید و فرمز  “بستگی به نوع ساروج دارد”
 • ۷-تخریب بتون سطح از قبیل سقف,کف و …..  “بستگی به نوع بتون ,مدت ساخت,ضخامت”

 قویترین محلول لوله بازکن

این محصول در ظروف ۵ ,۱۰ ,و ۲۰ لیتری ارائه میشود.حلال بتون وساروج pancher

 • ساخت کشور کانادا بوده به قیمت لیتری ۱۲۰۰۰ تومان
 • در بسته های ۲۰ لیتری به قیمت ۲۴۰ هزار تومان.
 • در بسته های ۱۰ لیتری به قیمت ۱۴۰ هزار تومان
 • در بسته های ۵ لیتری به قیمت ۸۵ هزارتومان ارائه میشود

این محلول را از ابزار فروشی ها می توانید تهیه کنید .

Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127039952