لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران|tub
زمینه کاری تخلیه چاه, لوله بازکنی, 09127039952 ,حفاری چاه نو, ترمیم چاه کهنه, طوقه چینی, لوله کشی اب و فاضلاب, تعمیرات توالت فرنگی

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تهران با پوشش همه مناطق در تهران آماده خدمات رسانی می باشد. 13 سال سابقه خدمات لوله بازکنی و تخلیه چاه تهران همراه ماست. کیفیت سرعت و صداقت سر لوحه کار ماست.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تخصصی رایگان و بازدید رایگان با شماره های ما در تماس باشید.

 شبانه روزی    تضمینی ۱۰۰%    ارزانتر از همه جا     منصفانه

************************************************************

خدمات ویژه لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی تهران
لوله بازکنی تهران
  • باز کردن گرفتگی چاهک حمام آشپزخانه پارکینگ پشت بام و …
  • رفع گرفتگی لوله های فاضلاب آشپزخانه ( سینک ، لباسشویی ، ظرفشویی و کفشور آشپزخانه )
  • باز کردن کیپ شدگی لوله سیفون دستشویی ایرانی در تمام نقاط تهران
  • باز کردن انسداد لوله های سرویس بهداشتی
  • رفع گرفتگی از لوله توالت فرنگی 
  • باز کردن راه آب کف پارکینگ ( کفشور پارکینگ )
  • باز کردن لوله های بالا پشت بام با فنر های بلند
  • باز کردن گرفتگی های لوله های بین منهول با فنر صنعتی و واتر جت

ارزان – مقطوع – تضمینی – شبانه روزی – بدون تعطیلی – فوری 

تخلیه چاه تهران را آشنا شو

لوله بازکنی تهران شبانه روزی

لوله بازکنی تهران

لوله بازکنی در مناطق تهران بصورت شبانه روزی و بدون حتی یک روز تعطیلی با نرخ مصوب اتحادیه

فوری نیم ساعته توسط افراد حرفه ایی 

لوله بازکنی تهران   لوله بازکنی در تهران  شماره لوله بازکنی  لوله بازکن در تهران  

لوله بازکنی تهران فوری

باز کردن انواع لوله های چدنی ، پلی اتیلن ، پلیکا ، سیمانی و آهنی با فنر فولادی و دستگاه ژنراتور برقی

اگر لوله فاضلاب یا همان اصطلاح عامیاه چاه فاضلاب منزل شما گرفتن در اولین فرصت با یکی از دفاتر شرکت لوله بازکنی تخلیه چاه تهران تماس بگیرید و مشکل پیش آمده را دقیق شرح دهید تا در کمتر از نیم ساعت سرویسکار لوله بازکنی شرکت ما در محل حضور پیدا کرده و اقدام به رفع مشکل بکند . این کار بیشتر از 10 الی 20 دقیقه وقت شما را نخواهد گرفت مگر اینکه لوله مشکلی داشته باشد که سخت باز شود.

باز کردن کیپ شدگی لوله کفشور حمام ، آشپزخانه ، پارکینگ ، پشت بام و لوله های سینک ظرفشویی و لباسشویی و سرویس های ایرانی و توالت فرنگی با استفاده از بهترین و مدرن ترین دستگاه های روز .

لوله بازکنی و رفع گرفتگی های لوله های فاضلاب با فنر های فولادی قوی و دستگاه ژنراتور برقی و انواع پمپ باد رد اسرع وقت و بصورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل

شرکت تخلیه چاه را بهتر بشناسیم

لوله بازکنی تهران

سرویسکاران و تیم پشتیبانی لوله بازکنی چاه بازکنی شرکت تهران در تمامی ساعات شبانه روز آماده خدمات رسانی به همشهریان محترم تهرانی هستند تها کافیست با ما تماس بگیرید. ارائه روشهای خاص جهت ممانعت از گرفتگی لوله در آینده

لوله بازکنی تهران فوری فوری

بعد از تماس شما با دفاتر ما ، سرویسکار در کمتر از نیم ساعت در محل حاضر شده و سریعا در زمان کوتاهی مشکل گرفتگی را حل خواهد نمود. 

باز کردن گرفتگی لوله آشپزخانه

لوله های فاضلاب آشپزخانه نسبت به سایر لوله فاضلاب ها بسیار زودتر دچار کیپ شدگی میشود. علتش هم روشن است ، بخاطر شستشوی ظروف چرب و پرز موجود در لباس در  شستن لباس با لباسشویی ، چربی ها و پرز ها در دیواره لوله رسوب بسته و لوله را تنگ و باریک میکنند و کوچکترین تفاله غذا که وارد لوله شود مسیر عبور آب را بسته و لوله میگیرد.

بهترین روش جهت باز کردن لوله آشپزخانه استفاده از روش فنر زنی است. چون در این روش سر فنر که به اندازه 10 سانت خم شده کل قطر لوله را تراشیده و تمیز و چربی زدایی میکند.

روش باز کردن راه‌آب ظرفشویی

گرفتگی لوله سینک ظرفشویی یکی از می آشپزخانهسایلی است که به شدت باعث ناراحتی خانومهای خاندار میشود.چربی ظروف، خرده ریزهای غذا، خس و خاشاک میوه‌ها، گل و لای سبزیجات و… بالاخره کار آبراه سینک ظرفشویی را به گرفتگی می‌کشاند و باعث زحمتتان می‌شود.

از نشانهای گرفتگی لوله : آب از سینک دیر تخلیه میشود . از پشت سینک آب بیرون میریزد . در هنگام کار کردن لباسشویی یا شستشو در سینک آب از کفشور بالا می آید. بهتر است این را بدانیم که اگر مسیر لوله لباسشویی کاملا باز نباشد بعد از مدتی به لباسشویی هنگام تخلیه آب فشار وارد شده و خواهد سوخت. این مطلب را ما به تجربه خدمت شما عرض می نماییم. در اصل باید لوله های مربوط به آشپزخانه هر 6 ماه یکبار فنر زده شود تا رسوب و چربی گرفتگی جداره از بین برود.

زمانی که علائمی از گرفتگی چاهک سینک ظرفشویی مشاهده کردید قبل از اینکه مشکل جدی شود مقداری آب جوش داخل سینک بریزید.

این کار باعث می‌شود بافت چربی‌ها و ذرات فرو رفته داخل چاهک شکسته، سست شوند و همراه با آب از لوله فاضلاب خارج شوند.

بهترین راه برای اینکه نگذاریم لوله آشپزخانه دچار گرفتگی شود این است که تا جایی که امکان دارد از ریختن ته مانده غذا ها ، چربی ها و تفاله ها درون سوراخ سینک جلوگیری کنیم. برای این کار می‌توان از یک چاه بند و صافی برای گرفتن ذرات غذا وپسماندها استفاده کرد. اصول لوله بازکنی

یادمان باشد که هیچ موقع اضافات روغن را درون لوله نریزیم . قبل از شستن ظروف روغن آن را به دستمال کاغذی بگیریم و حتما قبل از شستشو ظروف را یک ربع درون آب ریخته و با آب گرم بشوریم.

آموزش باز کردن لوله سینک آشپزخانه در خانه

ما راه حل های ممکن را به شما آموزش می دهیم:
راه اول : تلمبه زدن به سینک با تلمبه های لوله بازکنی خانگی . اگر سینک شما دو لگنه است هنگام تلمبه زدن سوراخ لگن دیگر سینک را بگیرید که هوا از آنجا بیرون نزند.

لوله بازکنی تهران مرکز شهر

 راه حل دوم : استفاده از مایع های جرم گیر و لوله بازکنی است که در سوپرمارکت ها می توانید تهیه کنید. هنگام استفاده از آنها دستورالعمل روی آن را بخوانید ولی معمولا به این صورت است که باید صبر کنید که آب داخل لوله نباشد. سپس مایع را بریزید و یک ربع تا نیم ساعت صبر کنید و سپس با آب گرم فراوان بشویید.

لوله بازکنی تهران شمال شهر
راه حل سوم : استفاده از ترکیب سرکه سفید و جوش شیرین است. ابتدا 3 قاشق جوش شیرین را در سوراخ سینک بریزید و سپس یک استکان سرکه روی آن بریزید. فقط مواظب باشید که صورتتان را دور بگیرید و از دستکش استفاده کنید.

لوله بازکنی تهران محدوده شرق  

راه حل چهارم : استفاده از پودر چنته است . چنته را هم باید پس از خشک بودن لوله در سوراخ سینک بریزید و پس از زمانی که در دستورالعملش آمده با آب بشویید. 

لوله بازکنی تهران سمت غرب

راه حل ینجم : بررسی سیفون زیر ظرفشویی است که باید باز و تمیز گردد ، فقط اگر وارد نیستید این کار را انجام ندهید چون هم محیط را آلوده میکنید و هم نمیتوانید اتصالات را آب بندی کنید.

اگر با هیچ یک از روش های بالا به نتیجه نرسیدید قضیه جدیست و شما باید با ما تماس بگیرید تا سرویسکار ماهر لوله بازکنی را درب منزل شما ارسال نماییم تا اقدام به باز کردن لوله نماید.

باز کردن چاه حمام

علت گرفتگی لوله های کفشور حمام تجمع مو در لوله است که با فنر زدن از لوله خارج میشود تا مسیر لوله باز و تمیز شود.

 باز کردن مسیر لوله های منهول 

جهت باز کردن مسیر منهول ها که از لوله های قطور استفاده شده میتوان از روشهای مختلفی استفاده نمود.

1- باز کردن مسیر با فنر های قوی و دستگاه ژنراتور برقی قوی

2- باز کردن مسیر لوله منهول با فشار آب با استفاده از پمپ کفکش قوی

3- باز کردن و شستشوی مسیر با دستگاه واتر جت

 اگر چاه توالت ایرانی شما زود به زود می گیرد و یا با گرفتگی های مکرر لول حمام و کند خالی شدن آب کف حمام کلافه شدید و با فنر زدن مشکل حل نمی شود و مجدد لوله مسدود می شود مطمدن باشید که درون شتر گلویی جسمی افتاده که باید از آن خارج شود تا مشکل اساسی حل گردد.

در آرون اشیایی مثل گوشی موبایل ، سویچ ، ساعت ، انگشتری و … از درون لوله فاضلاب و سیفون دستشویی فوری و بدون خرابکاری و کثیفکاری

لوله بازکنی با فنر فولادی

روش فنر زنی برای باز کردن گرفتگی لوله یکی از بهترین و موثرترین روشهای لوله بازکنی هست .

در این روش با توجه به قطر لوله از فنر مناسب آن استفاده شده و قبل از هر کاری سر فنر به اندازه  5 سانت خم میشود.

بعد با استفاده از نیروی محرکه دورانی دستگاه ژنراتور برقی به دورن لوله هدایت میشود. چون سر فنر خم است در حال دوران کل قطر داخلی لوله را پوشش داده و باعث تراشیدن رسوبات دور لوله میشود تا اینکه به محل گیر برسد ، در محل گیر هم اشیایی مانند مو و پرز و مشما و پارچه را به دور خود پیچیده بیرون می آورد و اجسام سفت و سخت را در لوله جابجا و با کمک جریان آب به درون چاه یا اگو میفرستد .  

علت اساسی گرفتگی لوله :

1 – وجود جسم خارجی درون لوله و سیفون فاضلاب

2- رسوب گرفتگی و چربی گرفتگی لوله و پوسته کردن درون لوله چدنی

3- عدم کار گذاشتن صحیح لوله و نداشتن شیب مناسب لوله

4- سهل انگاری هنگام ساخت و ساز و انسداد بخشی از سیفون لوله با سیمان و  نخاله ساختمانی ( لوله های سیمان گرفته در واقع بخش کوچکی برای عبور آب دارند به فرض مثال لوله 10 تبدیل به لوله 3 میگردد و با کوچکترین آشغال و جسم خارجی لوله میگیرد )
5- شکستگی لوله زیر خاک بر اثر ایجاد فشار زیاد 

Share

You may also like...

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

09127039952